KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 4095262
nr 409 5262
Sidenmålningar
4 st. Kina, signerade, 1800-tal, 29x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
tisdag 2 maj 2006
ledande budet*
1.500 kr
1.900 kr